خانه / نامزدهای انتخاباتی / دکتر ولایتی / ولایتی از حماسه مردم تقدیر کرد/ حلالیت طلبی کاندیدای انتخابات از سایر کاندیداها و هواداران

ولایتی از حماسه مردم تقدیر کرد/ حلالیت طلبی کاندیدای انتخابات از سایر کاندیداها و هواداران

علی‌اکبر ولایتی کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری طی بیانیه‌ای از حضور حماسی مردم در انتخابات ۲۴ خرداد قدردانی کرد.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا فتحنا لک فتحا مبینا

مردم شریف ایران

انقلاب اسلامی ایران به رهبری احیاگر بزرگ اسلامی حضرت امام خمینی (ره) حاصل چند دهه مبارزات شما ملت قهرمان است که همواره با حضور حماسی خود به دفاع از دستاوردهای آن و تمامیت ارضی کشور و استواری حاکمیت پرداخته‌اید.

اینک بار دیگر در پاسخ به ندای رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، فتح الفتوح آفریدید و با خلق حماسه سیاسی، انسجام ملی را به نمایش گذاشتید و همه توطئه‌‌های دشمنان را ناکام ساختید. پیروز واقعی این میدان شمایید که پشتوانه اصلی انقلاب اسلامی، حاکمیت و دولت به شمار می‌روید.

همانطور که استحضار دارید اینجانب با هدف زمینه سازی برای تحقق منویات مقام معظم رهبری در حضور حداکثری ملت، فراهم کردن فرصت انتخاب و نهادینه کردن اخلاق در سیاست، ظرفیت‌ها و سوابق خود را در جهت کاهش معضلات موجود در سطح داخلی و بین المللی به محضرتان ارائه کرد تا به فرصت سازی در جهت تحقق آرمان دهه چهارم انقلاب اسلامی (عدالت و پیشرفت ) یاری رساند.اگر چه بار این مسئولیت بزرگ از دوشم برداشته شد اما خوشوقتم که بضاعت خود را به پیشگاه ملت، عرضه و تکلیف خود را ادا کردم.

وظیفه خود می‌دانم از همه هموطنانی که برنامه ها و سوابق مرا ترجیح دادند و با رأی خود مرا مشمول محبت خویش کردند صمیمانه قدردانی کنم. همچنین از روحانیت معزز که استوانه دین است، به ویژه اعضای محترم جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، جامعیت روحانیت 二元期权 مبارز استان‌های مختلف و علمای بلاد سپاسگزارم که مرا به عنوان نامزد برگزیده خود اعلام کردند. از حزب مؤتلفه اسلامی و جبهه پیروان خط امام و رهبری که مشتمل بر احزاب اصلی و ریشه دار اصولگرا است نیز سپاسگزارم که از بنده حمایت و پشتیبانی کردند.

همچنین لازم است از نامزدهای مطرحی که نام نویسی نکردند و متواضعانه به هم افزایی برنامه‌ها و اقدامات اینجانب اهتمام ورزیدند، همکارانم در دانشگاه‌ها و جامعه پزشکی کشور، صنوف مختلف، فرهنگیان،‌ هیئت‌های مذهبی، نمایندگان محترم مجلس و شخصیت‌های گرانقدر سیاسی،‌ اجتماعی و فرهنگی نیزکه مرا رهین الطاف خود ساختند، کمال تشکر را به عمل آورم.

از رسانه‌ها به ویژه رسانه ملی نیز سپاسگزارم که با حضور مسئولانه خود ضمن زمینه سازی خلق این حماسه، بدیل بهتری برای نامزدهایی به شمار می‌آمدند که فاقد پشتوانه سنگین مالی بوده اند؛‌ هرچند امثال بنده «‌تبلیغات سالاری» را مغایر فلسفه انقلاب اسلامی و سیره امام و رهبری م‌شماریم و با توجه به مضیقه معیشتی مردم آن را مجاز نمی‌دانیم.

برای سایر عزیزان رقیب و رفیق که همگی از چهره‌های خدوم نظام‌اند تداوم توفیقات را مسئلت دارم و چنانچه گفتار و رفتاری خارج از انصاف و ادب مرتکب شده ام از ایشان و هوادارانشان طلب حلالیت دارم. امید به رحمت خداوندگار داریم تا در یوم الحساب، نمره مردودی نگیریم و سرافکنده موالی خود و شهیدان والا مقام نباشیم.

علی اکبر ولایتی

 

About انتخابات یازدهم

این را هم بخوان

علی اکبر ولایتی: مردم سیاست‌های افراطی را نمی‌پسندند

  علی اکبر ولایتی در برنامه انتخاباتی خود که از شبکه یک سیما پخش شد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *