خانه / اخبار / اسامی نامزدهای شورای شهر تهران نهایی شد + لیست کامل اسامی

اسامی نامزدهای شورای شهر تهران نهایی شد + لیست کامل اسامی

به گزارش خبرنگار احزاب باشگاه خبرنگاران؛ در آستانه چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا بر آن شدیم تا در یک گزارش لیست‌های نهایی احزاب و تشکل های موجود را در اختیار مخاطبان بگذاریم.

این لیست ها به شرح ذیل اعلام می‌شود:

لیست ائتلاف نخبگان (موج امید و نشاط) شورای شهر اعلام شد

لیست ائتلاف نخبگان (موج امید و نشاط) برای چهارمین دوره انتخابات شورای شهر اعلام شد.
“حسین سعیدی “دبیرکل جنبش عدالت و مهرورزی،لیست نهایی جنبش عدالت و مهرورزی را برای حضور در چهارمین انتخابات شورای شهر تهران اعلام کرد.
“مهدی وکیل‌پور” دبیر ستاد انتخابات شورای شهر “محسن رضایی” لیست نهایی حامیان رضایی را با شعار “شهر زندگی” و “مدیریت مردمی شهر” معرفی کرد.
“سید صابر امامی” سخنگوی ائتلاف عدالت و تدبیر لیست انتخاباتی‌ این ائتلاف برای انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در تهران را اعلام کرد.
فهرست نامزدهای جبهه پایداری در انتخابات شورای اسلامی شهر تهران+ اسامیفهرست نامزدهای جبهه پایداری انقلاب اسلامی در چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران نهایی شد.

جامع ترین لیست شورای شهر تهران+اسامی

جامع ترین لیست شورای شهر تهران به خدمتگزاران آبادنی و پیشرفت اختصاص دارد.

لیست “ائتلاف آبادگران شهر” در اصفهان نهایی شد

دبیر “ائتلاف آبادگران شهر” از لیست نهایی شده این ائتلاف در شهر اصفهان خبر داد.
لیست شورای اسلامی شهر تهران، ری و شمیرانات مجمع اسلامی آرمان ملت ایران تحت عنوان “ائتلاف آرمان ملت” نهایی شد.
حزب اعتدال و توسعه، فهرست نهایی کاندیداهای مورد حمایت خود برای انتخابات شورای اسلامی شهر تهران را منتشر کرد.
“اتابکی‌مهر “سخنگوی ائتلاف متخصصین و متعهدین دانشگاهی گفت: ائتلاف متخصصین و متعهدین دانشگاهی با حضور جمعی از اساتید و فرهنگیان تشکیل شد که لیست ۳۰ نفره برای انتخابات شورا‌ها ارائه داده است.
لیست مورد حمایت ائتلاف ورزشکاران حامی ولایت و انقلاب نهایی شد+اسامی“حامد لشکریان” دبیر و سخنگوى ائتلاف ورزشکاران حامى ولایت و انقلاب لیست نهایی این ائتلاف را معرفی کرد.

ائتلاف جوانان اصولگرای تهران بزرگ لیست نهایی خود برای انتخابات شورای شهر تهران را منتشر کرد.
لیست ۳۱ نفره ائتلاف بزرگ اصولگرایان شهر تهران نهایی شد+اسامیقائم مقام و سخنگوی ائتلاف بزرگ اصولگرایان در انتخابات شورای شهر تهران لیست نهایی این ائتلاف را با معرفی ۳۱ کاندیدا معرفی کرد.

لیست شورای شهر ائتلاف “فراگیر حزب آبادگران ایران اسلامی” نهایی شد+ اسامیرئیس ائتلاف فراگیر آبادگران ایران اسلامی از نهایی شدن لیست ائتلاف آبادگران ایران اسلامی در چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، برای شهر تهران، با شعار “تهران در سایه رفاه و آرامش” خبر داد.

لیست ائتلاف “آبادگران شهر” برای انتخابات شورای شهر نهایی شد+اسامی

سید مهدی صادق دبیر ائتلاف “آبادگران شهر” لیست نهایی این ائتلاف را معرفی کرد.

لیست ۳۱ نفره شورای شهر ائتلاف “جهاد ادامه دارد” نهایی شد + اسامیدبیر ائتلاف جهاد ادامه دارد، لیست نهایی این ائتلاف برای چهارمین انتخابات شورای شهر را معرفی کرد.

“سید مهدی صادق “دبیر ائتلاف آبادگران شهر از نهایی شدن لیست این ائتلاف در استان البرز خبر داد.
ائتلاف “ترنم اندیشه‌های جوان” لیست نهایی خود را برای شرکت در چهارمین دوره انتخابات شورای شهر تهران اعلام کرد.

خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت فهرست ائتلاف انتخابات شهر وروستا در تهران را منتشر کرد.

احمد صادقی با اعلام لیست ائتلاف خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت اظهار داشت:  این فهرست با برگزاری جلسات متعدد با طیف های مختلف اصولگرایی تنظیم و تلاش شده تا تمامی نیاز‌ها و تخصص‌های  شورای اسلامی شهر تهران در آن لحاظ شود .

جبهه ایستادگی شاخص‌هایی از قبیل تعهد و تخصص و تجربه در زمینه‌های مختلف خصوصا مدیریت و توسعه شهری از جنبه‌های مختلف اقتصادی عمرانی و فرهنگی را در نظر گرفته و پس از بررسی و جلسات با کاندیداهای مختلف لیست نهایی مورد حمایت خود را در انتخابات شورای شهر تهران را اعلام کرد.
لیست نهایی “ائتلاف فراگیر معتمدین محلات شهر تهران”“اصغر قدیمی” دبیر ائتلاف فراگیر معتمدین محلات شهر تهران در گفتگو با خبرنگار احزاب باشگاه خبرنگاران، از نهایی شدن لیست این ائتلاف با شعار مدیریت مردمی کشور خبر داد.

“محمد زارع فومنی” دبیرکل جبهه مردمی اصلاحات، اسامی و لیست کاندیداهای مورد حمایت این جبهه در انتخابات شورای اسلامی شهر تهران را اعلام کرد.
“مهدی چمران” رئیس شورای شهر تهران به باشگاه خبرنگاران گفت: اسامی لیست ائتلاف آبادگران ایران اسلامی برای انتخابات شورای شهر تکمیل شد.
“رضا اسماعیلی” سخنگوی ائتلاف رویش در گفتگو با خبرنگار احزاب باشگاه خبرنگاران، از نهایی شدن لیست این ائتلاف خبر داد و گفت: اگر ملتی بیدار، آگاه، با عزم و متکی به ایمان و همراه با رویش باشد برهمه توطئه‌ها غلبه خواهد کرد.
“حزب اعتدال و توسعه” طی بیانیه‌ای رئیس ستاد انتخابات حزب در کشور و در استان‌ها را معرفی کرد.
رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات لیست کاندیداهای شورای شهر تهران را در نشست خبری اعلام کرد.
حجت الاسلام محسن روهامی رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات  با اشاره به لیست ائتلاف اصلاح طلبان بیان کرد: بجز لیست ائتلافی بیان شده هیچ لیست دیگری برای شورای شهر به نام اصلاح طلبان نداریم.
“مهدی جمشیدی” دبیر ائتلاف شورای مردم در گفتگو با خبرنگار احزاب باشگاه خبرنگاران، از نهایی شدن لیست این ائتلاف خبر داد و گفت: در این لیست از تمامی سلایق و دیدگاه‌ها استفاده شده و افراد متفاوتی از فعالان سینمایی، رسانه‌ای، شورایار، نمایندگان ادوار مجلس، حقوقدان، پزشکان، فرهنگیان، روحانیون،‌ بانوان، جوانان، ورزشکاران، اساتید دانشگاه، مدیران محله، فعالین هیئت‌های مذهبی و مدیران سابق شهری حضور دارند.
محمدجعفر ایرانی سخنگوی ائتلاف شورای مردم  در گفتگو با خبرنگار احزاب باشگاه خبرنگاران، با اشاره به انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، لیست احتمالی ائتلاف شورای مردم  در تهران را معرفی کرد.
“ابوالفضل حسن‌بیگی” دبیر ائتلاف جام در گفتگو با خبرنگار احزاب باشگاه خبرنگاران ضمن اعلام موجودیت این ائتلاف برای انتخابات شوراها اظهار داشت: اعضای این ائتلاف ۲۳ نفر از اساتید دانشگاهی، مهندسین، جامعه جهادگران، ایثارگران و متخصصین هستند.
تشکیل ائتلاف بزرگ قرآنیان تهران در راستای توصیه‌های رهبر معظم انقلاب
.
“محمد بیستونی” دبیر ائتلاف قرآنیان تهران و رئیس اتحادیه موسسات قرآنی مردمی استان تهران در گفتگو با خبرنگار احزاب باشگاه خبرنگاران گفت: تهران حدود یک هزار موسسه مرکز و خانه قرآنی دارد که پیرو فرمایشات رهبر  معظم انقلاب در خصوص حضور در حماسه سیاسی انتخابات، برای نخستین بار ائتلافی از مدیران، نخبگان و اصحاب قرآنی تهران تشکیل شده است که در انتخابات شورای شهر و ریاست جمهوری شرکت خواهند کرد.
غلامرضا حیدری کرد زنگنه در یک کنفرانس خبری با تبیین دیدگاههای ائتلاف در خصوص انتخابات شورای شهر تهران خبر داد: ائتلاف بزرگ زاگرس نشینان مقیم مرکز، با محوریت نخبگان ۱۰ استان زاگرس نشین و با عنوان ائتلاف ۱۰،زاگرسیان ایران اسلامی اعلام موجودیت کرد.
“علیرضا احمدی” قائم مقام دبیر کل و سخنگوی ائتلاف هفت‌گانه در گفتگو با خبرنگار احزاب باشگاه خبرنگاران، با اشاره به چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: لیست ائتلاف هفتگانه با نام ائتلاف بزرگ اصولگرایان شهر تهران نهایی شد.
ائتلاف “جهاد ادامه دارد” اعلام موجودیت کرد“حجت‌الاسلام سید حسین کوششی” دبیر ائتلاف “جهاد ادامه دارد” در گفتگو با خبرنگار احزاب باشگاه خبرنگاران، با اشاره به چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: ائتلاف بزرگ جهاد ادامه دارد با حضور جمعی از هواداران قالیباف اعلام موجودیت کرد.

“احمد مسجد جامعی”،‌ برای انتخابات دوره چهارم شورای شهر تهران، سر لیست ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور قرار گرفت.
:فهرست ائتلاف در تهران مشتمل بر ۳۱ نفر از نامزدهای مستقل و اصلح «با تجربه» و «جوان» خواهد بود.

محمدرضا عرب سرخی به عنوان دبیر ائتلاف ترنم اندیشه‌های جوان معرفی شد.وی مدیر عامل مؤسسه حدیث میعاد، عضو تشکل های بسیار و همچنین فعال سیاسی، فرهنگی، حقوقی و اجتماعی است.

About انتخابات یازدهم

این را هم بخوان

Download and Watch Movie Baby Driver (2017)

Baby Driver (2017) HD Director : Edgar Wright. Writer : Edgar Wright. Producer : Tim …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *